| Lucifer a întrebat:

Cine are ca scop pe acest site sa ajunga expert TPU? Si expertii TPU: ati vrut sa devenitzi experti? Parerea mea este ca nu, dar ati ajuns si meritati.

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Daca as avea un cuvant de spus la carma site-ului, as elimina funditele si voturile, as face sa fie totul mai simplu! Automat v-a scadea cantitatea si v-a creste calitatea! Multi useri raspund la intrebari, fiind influentati negativ de fundite. Hai sa ajutam fara a astepta vreo "rasplata"! Hai sa ajutam de bunavoie!

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu daca ajung expert promit ca pun mana pe lopata si ajut la asfaltarea strazilor din casa fiecarui user. Votati Onutzuuu.Pentru drumuri mai bunelaughing

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Absolut nimeni din cei care sunt acum experţi nu au vrut să devină şi nimeni din cei care vor să devină nu vor ajunge. Doar persoanele absolut meschine au un astfel de scop, iar ele sunt genul de persoane care nu pot da un sfat adevărat şi corect...

| Lucifer explică:

Asta am zis si eu mai de mult: "Nu cantitatea, ci calitatea"