| Tsunade99 a întrebat:

Ce au facut expertii TPU ca sa ajunga experti TPU?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Au desfasurat o activitate sustinuta si folositoare pe site si s-au dovedit a fi buni respondenti in diverse categorii sau chiar experti intr-o categorie serioasa. Numai bine!

4 răspunsuri:
| Danoninooo a răspuns:

Au raspuns la foarte multe dintre intrebarile noastre, si au primit extrem de multe fundite. Funda? laughing Sper ca te'am ajutat. kiss

| IustinaSiAtat a răspuns:

Au raspuns la ff multe intrebari si au primit ff multe funde
funda?batting eyelashes)

| Karizma a răspuns:

Au raspuns util celor care veau mare nevoie de ajutor si au primit multe funde.Eu o cunosc pe NOname are are cel putin 1000 de funde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si-au vazut de treaba lor.