| anonim_4396 a întrebat:

Cine are chef de vorba?
Ce ati mai facut in ultima perioada?

14 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Programări peste programări.

| liliana77any a răspuns (pentru Ofiintă):

Spor!

| Ofiintă a răspuns (pentru liliana77any):

Multumesc! În sfarsit am terminat cu ele, inainte sa ma termine ele pe mine laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Disertatia... sad
In rest, doar atat.

Lucru, mai fac de mancare. Ma mai uit pe geam... si trece ziua.

| SilentRain a răspuns:

Pai n-am făcut prea multe
Încerc să repar cea mai rămas din viața mea... existența mea, că nu mai e viața de mult
Acum îmi fac ceva de mâncare, mă gândesc la cartofii prăjiți in unt

| Apokales a răspuns:

Am chef de vorba.
O gramada de chestii. Unele ciudate, altele amuzante, iar altele dureroase. Tu ce mai faci? Cum te simti? La ce te gandesti? (asta ca sa fiu sigur ca nu primesc ca raspuns o minciuna clascica, cum ar fi "bine".

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Nu este bine să discutăm cu străinii laughing

| liliana77any a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Cine spune?

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru liliana77any):

Un străin, un simplu om.Acum pe bune, câți suntem atât de buni și săritori când e vorba să ajutăm pe cineva și în realitate cum o facem aici? Uităm să fim oameni și ne refugiem în "lumea" asta virtuală. Dacă am avea așa mult drag de cei din jurul nostru, cum dăm de înțeles aici și ne-ar face plăcere socializarea, atunci am mai rării din interacțiunea din online. Discuțiile în online sunt ca și cum aș scoate capul pe geam și strig la vecinul care și el la rândul lui stă în geam din blocul de vizavi.

| liliana77any a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Va papa?

| InYourPants a răspuns:

Nimica ma plictisesc pe TPU ma gandesc ce sa fac de mancare

| liliana77any a răspuns (pentru InYourPants):

O fripturica cu un piure ar merge.

| Psihiatrie a răspuns:

M-am dus la sala si am facut investitii, n-am ce sa discut eu cu tine.