| Dontknowher a întrebat:

Cine are niste coduri bune de farmerama? FUNDA! MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| JstGeorge a răspuns:

" breeding '' Acesta va da 15 parfumuri gratuite.
seed4free, va ofera 3 ore gratuite pentru functia Grăjdar a combinei.happyharvest, va ofera 3 ore gratuite pentru functia Recoltator a combinei. fafansarethebest care vă ajută ca timp de 2 ore să obțineți 50% mai multe PE la recoltat. Acest cod bonus poate fi folosit o singură data în următoarele 4 săptămani.seedomatic - combina, functia Grajdar, se activeaza gratuit pentru 3 orefarmdroid si va aduce 3 ore gratuite pentru combina - functia Grajdar.

Şi un mic sfat: este posibil ca acest cod să se dovedească foarte util după încheierea

4 răspunsuri:
| JstGeorge a răspuns:

Cont? iti fac

| JstGeorge a răspuns:

Raspuns castigator? te RoG

| Dontknowher explică:

Coduri nu conturi!

| JstGeorge a răspuns (pentru Dontknowher):

Raspuns castigator
?