| zuzumic a întrebat:

Cine are tupeul sa strige in gura mare numele persoanei iubite?

Răspuns Câştigător
| KidutzzZuu a răspuns:

Eu am curaj.happy. Te iubesccc, Alex!love struck

29 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Niciodata nu l-am strigat in gura mare...am avut proasta inspiratie sa-l scriu pe proaspata zapada a unui decembrie...Acum l-as ciopli in stanca... dac-ar fi sa mai am unul de cioplit... Of, doamne, de ce iau eu oare intrebarile voastre in serios...Cred ca ar trebui sa invat sa strig...

| lia a răspuns:

Te iubesc Waaaaaaai! laughing rolling on the floor

lolita
| lolita a răspuns:

Eu am curaj big grin

| Parintele a răspuns:

Zuzumikkkkkk!

| Georgiana2905 a răspuns:

Cred ca la acesta intrebare voi raspunde cu o mare intarziere. Daca ai stii cat mi-as dori sa ma indragostesc..., sa iubesc cu toata fiinta mea dar inca nu e sa fie ...mai ast

| alexdop21 a răspuns:

Sper ca nu te-am speriat cu strigatul asta!

| alexdop21 a răspuns:

Deja ma iubesc doi useri... off si eu care credeam ca nu sunt iubit

pupimik
| pupimik a răspuns:

Georgiana... o sa ajungi sa iubesti cand te astepti mai putin.vei vedea big grin

| crisS a răspuns:

laughing am facut o data un pariul cu un prieten al fostului meu iubit : el a spus ca pune pariul ca nu am tupeu sa strig cat ma tine gura " te iubesc, Alex! " laughing tare tare faza pana la urma am facut'o si pe asta ( eram pe plaja la mare noaptea ) laughing

| danutza a răspuns:

Gheorghiiiiiiiii
aaaaaa nu Vasileeeee love struck
laughing

| marry a răspuns:

Daca strig nu ma auzihee hee

| alle_1861 a răspuns:

Gata am strigat. Vezi ce nume frumos are love struck

| Swabia a răspuns:

Eu nu ii zic lui "Te iubesc!"... apoi strig asa in gura mare! laughing).[sa afle lumea inaintea lui...naaaa!]

| zuzumic explică:

Hai ca ti si eu ca sa nu ziceti ca va las la greu NoGodddddddddddddd!, ang3l_or_d3v1l llllllllllllll! Marmotica meaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! pe geam nu strig ca cheama baba de la etaju unu politia don't tell anyone

| zuzumic explică:

Alexdop21 ai strigat prea incet happy

| zuzumic explică:

April... nu trebuie sa inveti sa strigi sti deja sa faci asta... si nu conteaza daca nu mai ei pe cine sa strigi striga ca poate te aude... s i poate... te striga si el

| zuzumic explică:

Adina ia-ti un megafon du-te la urechea acelei persoane si strigaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... o sa surzeasca ...si atunci o sa aiba nevoie de cineva care sa il ajute mereu ...aceea vei fi tu... si asa se infiripa o dragoste eterna ...fin big grin

| zuzumic explică:

Cu placere... adina... oricand big grin

| babyangel a răspuns:

Yo am tupeuwinking oriunde (cred) laughing

| ZapaciLaa a răspuns:

Bunicarolling on the floor

| justme_9224 a răspuns:

Gata strig si eu zuzumiccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc! am strigat mai tare k toti

| danutz15 a răspuns:

Depinde unde: in strada in aglomeratielaughing, in casa, pe site...

| Absinth a răspuns:

Daaa...de ce nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pe cine simpatizez? confused uff
uite ca acum o fac
**** te iubesc love strucklaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aimeé!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gigeeeeeeeeeeeellove struck
jorjicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalaughing)))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai eu tot strig de ceva timp, se va intampla ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@zuzumic, multumesc, buna idee...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am curaj.....pt ca este adevarat....recunosc te iubesc bogdan:X:X:X:X