| Dan a întrebat:

Cine ati vrea sa conduca Romania? Credeti ca se incearca o lovitura de stat in Romania?

Răspuns Câştigător
| remus a răspuns:

Miza este si ciolanul, principalul motiv este pierderea salariilor si pensiilor primite pana acum de-a moaca, acestia sunt fostii securisti, secretari de pcr, informatorii etc, care toata viata au produs tarii dezastru, esre foarte greu sa puna osul la munca cinstita dupa o viata de chiul.

3 răspunsuri:
| alexdop21 a răspuns:

Nu lovitura de stat a fost in `89, nu cred ca mai e cazul, si scandalurile astea sunt inainte de orice campanie electorala... asa ca nu imi fac griji, oricum nu ma duc la razboi daca se intampla ca in `89, nu am pentru ce lupta!

| lora_9285 a răspuns:

Nu cred Dan ca va fi o lovitura de stat. Aceste scandaluri sunt doar competitia pentru ciolan.Stai linistit!

| g_7133 a răspuns:

Orice ar conduce aceasta tara tot asa ar ramane oh go on. pentru ca se gandesc doar la ei si cum sa puna mana pe cati mai multi bani.