| pedaladeacceleratie a întrebat:

Cine castiga Cupa Campionilor? Inter Milano sau Bayern Munchen? Eu zic ca Bayern, si recunosc, sunt subiectivhee hee

Europa League? Fulham sau Atletico? Inca o data pariez pe preferatii mei, cei de la Atletico. Voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
| User a răspuns:

Inter (datorita lui Mourinho, ca altfel Bayern e peste ei). Fulham.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Eu mizez pe Inter deşi nu suport echipele italiene şi spaniole. Totuşi, o echipă care dă peste nas Barcelonei merită un trofeu! Şi-n plus, nu te pui cu Mourinho când e ambiţios oricine ai fi. Strict fotbalistic Bayern are şanse mai mari dar Mourinho ştie bine ce face.
În Europa League sper din tot sufletul să câştige Fulham ca să nu ia Spania niciun trofeu şi să se înţeleagă o dată că fotbalul din ţara aia e zero barat în comparaţie cu Anglia, Germania sau Franţa.

| ImmortalQueen a răspuns:

1.bayern munchen
2.atletico
dar nu se stie...

| Freshtoxick a răspuns:

Sincer eu mizesc la ucl pe Bayern.motive:1.Bayern a castigat Bundesliga fara sa fie nevoie sa aiba meciuri aranjate cum a avut Inter cu Lazio unde li s-a oferit meciul pe tava 2.Germanii nu renunta niciodata pana in ultimul minut! si asta s-a vazut cand au reusit sa treaca de extraterestrii. la EL e putin mai complicat:eu mizez pe Fulham deoarece chiar daca nu e o echipa cunoscuta fata de Atletico a avut o evolutie fulminanta exact ca Shahtior.acum depinde...fotbalul e imprevizibil

| nituandrei10 a răspuns:

Si eu zic ca tot Bayern castiga pentru ca are jucatori foarte buni ca ex: Frank Ribery, Robben, Frings...
Si la Europa League... cred ca tot Atletico! Chiar nu stiu la meciul asta!