| Ionică a întrebat:

Cine va castiga finala Ligii Campionilor dintre Bayern Munchen si Internazionale Milano? Cu ce echipa tineti? Sau sunteti neutru? Daca tineti cu o echipa, de ce tineti cu echipa respectiva? Eu sper sa castige Internazionale Milano pentru ca joaca Cristian Chivu. Cine a castigat finala Ligii Campionilor la fotbalul feminin? Multumesc!

3 răspunsuri:
| User a răspuns:

E greu de spus. teoretic Bayern e peste Inter, dar Mourinho poate inclina balanta. Si totusi, italienii-s italieni, stii tu, baga autocaru-n poarta. Cred ca va fi o finala echilibrata.

| Rukhsandra a răspuns:

Eu vreau sa castige Inter ...imi plac mai mult italieni decat germani rolling on the floor)
plus ca joaca si romanasul nostru big grin
deci hai inter laughing!

| gabriela a răspuns:

Doresc sa castige Bayern Munchen! Sunt fan AC Milan...intelegi, da?