| CARMENCITA a întrebat:

Cine circula cu autobuzul 335(in Bucuresti)si s-a saturat sa intarzie la servici (ca nu are loc in autobuz) sau liceu si pierde vreo doua autobuze in fiecare dimineata(eu cam asa pierd ca ma duc pe jos, dar as pierde trei) ca se poate face reclamatie pe site ca am intrebat.Acum sa vedem cat va pasa.Stati asa sau facem ceva.Va place inghesuiti si sa intarziati la servici sau liceu? Se poate rezolva cat de cat, dar nu pot singura.Am nevoie de voi.Si mai am o problema cu geamurile, mai deschide-ti geamurile din autobuz daca nu are aer conditionat si nu are ca nu-l pornesc iarna. O fi frig, dar decat sa te sufoci in inghesuiala.Chiar stati asa si nu face-ti nimic, doar comentati in gand de parca ratb va citesc gandurile? Spune-ti ce nu va convine.Eu asa voi face daca am timp.Doar comentati, dar nu cereti. Ei de unde sa stie? Sau stiu dar daca nimeni nu reclama de ce sa se gandeasca.Cica la Zefir au cerut statie si s-a facut, desi trebuia sa se faca unde e tramvaiul.Va place asa sau face-ti ceva?

1 răspuns:
| YakuzaFlorin a răspuns:

Daca am avea o putere mai mare am face noi dar de unde?! Romania oh go on De fapt aia care o conduc sunt magari oh go on