| urgentr a întrebat:

Cine crede in Dumnezeu de aici si de ce? cata varsta ai? Care a mers la slujba inviere?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Dumnezeu e mare si stiu ca o sa imi fie alaturi, am 20 de ani si nu am mers la slujba pentru ca eu nu am biserica romaneasca aici.

2 răspunsuri:
| PreetyGirl a răspuns:

EU Pentru ca cred pentru ca stiu ca e real si e de parte binelui etc
11 ani(apr se spune ce varsta ai) SI sin nou eu la regina maria

| lucians_4837 a răspuns:

Dumnezeu face ce stie pentru noi si am 25 ani si anul asta 2011 e prima oara cand nu ma duc la slujba sper ca ma ierte de sus pa pa