| Cupcake123 a întrebat:

Cine credeti ca o sa castige diseara la Next Top Model by Catalin Botezatul? Madalina sau Ema? Eu tin cu Ema.

Răspuns Câştigător
| alessia a răspuns:

Si eu tot cu ema tin.imi place mai mult de ea :e mai tanara, e si frumoasa [madalina pare asa de batrana si in schimb e si fitoasa, sclifosita]
mi-as dori mult sa castige ema.happy
[da` nu stiu am o presimtire ca, castiga madalina.sadsad ar fi pacat.da` na. asta ebig grin

pa-pa te-am [:*] sh vizionare placuta diseara

4 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Da.;.sh a castigat emma.super bine mersi de apreciere:*
pa-pa sh paste fericit!

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Emma castiga sigurwinking.Eu tineam cu Madalina.dar nahhee hee

| Cupcake123 explică:

Da,poate desi cum zice profi e mai mult Ema deoarece e mai tanara si poate sa o faca mult mai cunoscata decat pe Madalina care e deja batrana

| dianaandra a răspuns:

Eu cred ca va castiga Ema, deoarece e mai tanara si Bote zice ca e profi, dar si pentru ca Madalina e mai batrana...Asta e parerea mea happy