| jessyka_9063 a întrebat:

Credeti ca adrian tutu trebuia sa castige la romanii au talent? nu stiu dar el nu are un talent iesit din comun precum :narcis iustin ianau sau precum altii.stiu ca multi veti spune ca avea de ce pentru. ca nu are parinti. dar daca va amintiti el a venit cu mesajul N-AM PARINTI si probabil s-a gandit ca daca nu are parinti sigur o sa castige.in fine unii spun ca cica a platit nu stiu ce. voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Nituallex93 a răspuns:

Ai perfecta dreptate in ceea ce il priveste pe tutu.Nu are un talent iesit din comun spre deosebire de narcis, rebeca, cosmin agache si multi altii.In ceea ce priveste voturile cred ca este ceva organizat de protv(banuiesc ca se stia deja ca el castiga,mihai petre dandu-i de inteles ca va castiga). Daca nu a fost ceva organizat de protv fi sigur ca nu a fost votat pentru talentul lui ci pentru cazul sau, ca asa e romanul(nu stie la ce emisiune se uita, deci nu stie pe cine sa voteze). Este evident ca populatia ceva mai in varsta l-a votat pentru caz.Asta e parerea mea.

12 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

E foarte bun tutu. Dar ca el, cum am mai zis, gasesti aproape peste tot. Aproape fiecare tara are rapperi... inclusiv china si japonia... ca narcis, mai e decat 1 singur om, tot roman, il cheama Cezar Ouatu. Decat ei 2 sunt in toata lumea. Narcis sau valentin macar ar fi trebuit sa castige.

| XKidutzaa a răspuns:

Buna! Terbuia sa castige oameni ca NArcis iustin gasesti emreu adica tenori la fel si fetita aceea mik, dar oameni originali care inventeaza cantece itnr-o climita si are ritmu sa le si cante chiar merita...pup

| jessyka_9063 explică:

Scuza'ma dar deea iubita dar ca justin nu prea gasesti.adk gasesti oameni de opera dar nu ca o voce asa

| smile4mee18 a răspuns:

N-a platit nimic! A castigat pentru ca multa lume din Romania l-au votat.Eu cred ca a meritat si nu pentru ca nu are parinti ci pentru ca pune suflet in ceea ce face:versuri! Nu uita ca nu e singurul caruia i sa zis povestea.Medea e dansatoare la bara in Italia.Ti se pare putin lucru? Si ea ar fi putut castiga.Narcis e super talentat si nu stiu de ce nu a castigat.Dar e chiar urat din partea noastra sa incepem sa-l injuram pe Adrian doar pentru ca a castigat.Si nu-i asa sarac cum zice lumea ca doar sorasa e avocat.Mie imi place Tutu si i-as asculta cu placere muzica...

| MissmysteriousS a răspuns:

Mie una mi se pare corect ca a castigat adrian tutu, chiar merita ...nu spun ca nu ar merita si ceilanti finalisti dar adrian are ceva special in el...ma rog asta-i parerea mea altii gandesc altfel

| Lyiia a răspuns:

Buna jessyka!
El merita sa castige! Pentru ca, ceilalti precum Iustin Narcis Ianau si Valentin Dinu doar cantau melodii celebre.Insa Tutu Adrian isi inventa piesele si le si canta.
Dupa parerea juriului, asta inseamna un talent adevarat.Si in plus, trebuie sa transmiti un mesaj prin versurile cantate/inventate.Astfel oferi o atmosfera incendiara piesei!

| RamiFlore a răspuns:

Adrian a castigat pentru ca a avut cele mai multe voturi.Indiferent de situatia lui, dupa parerea mea nu trebuia sa castige el pentru ca nu are ureche muzicala iar cu rimele nu sta asa bine.Degeaba mai comentam acum, in orice caz, bravo lui.Sa fim mandrii!
Este parerea mea, cine nu este de acord sa argumenteze.

| SickOfWriting a răspuns:

Eu sunt de parere ca Adrian Tutu a castigat acest concurs numai din cauza ca nu mai are parinti si este "dragut" rolling eyes. El are talent la compus, dar oricine poate scrie niste versuri ( nu chiar...), cum a cantat el si bunicamea cred ca poate thinking Narcis Iustin Ianau trebuia sa castige, fiindca el chiar avea talent, avea voce, dar in aceasta epoca a telenovelelor era si normal sa castige "cel fara parinti"...

| Eliza_4560 a răspuns:

Pai. Adrian Tutu era original. Isi compune versurile singur. Nu crd ca a vnt la Romanii au Talent ca sa suna ca nu are parintii si sa se planga acolo. Cum ar fi Narcis Iustin Ianau. Au fost multi ca el. Si nu, nu e adevarat ca Adrian Tutu a platit ca sa castige. Adrian Tutu debea se intretine ca numai el munceste si vreti si sa plateasca. concursul`? Nu. E bine ca Adrian tutu a castigat e un talent original nu ca altii. Dar acum fiecare cu parerea lui`winking sper ca te-am ajutat:*

| LiviuPK a răspuns:

Eu zic ca Cosmin Agache trebuie s-a castige. Nu stiu sigur daca a platit. Dar Cosmin trebuia sa castige. are un talent incredibil

| carr a răspuns:

Tutu nu isi "inventa" el melodiile totul era luat dupa alte melodii, iar el le canta in romana nu total la fel dar le cantawinking...si dinu valentin are copil de la 21 ani si e sarac si eL? nu are parinti.pacat dar nu de asta trebuie sa castige. oricum bv lui.winking

| peppermint a răspuns:

Eu personal ma bucur pentru el ca a castigat,avea nevoie de bani poate mai mult ca toti ceilalti din concurs si de aceea a si castigat,DAR in comparatie cu narcis,rebeca, cosmin, robo si baietii etc talentul lui e destul de banal si daca n-ar fi plans in direct ca n-are parinti si asa...ar fi plecat inaintea pustiului care dansa ca michael jackson