| Lαrisα a întrebat:

Cine de pe aici a mai intrat la Colegiul National Gheorghe Sincai din Bucuresti? big grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt din Suceava si siu ca nu te ajuta dar am intrat si eu anul asta la liceu. Voiam doar sa te felicit daca ai vrut sa intri la acest liceu, sa-ti urez multa bafta si sa te rog sa ma ierti pentru acea postare pusa, mai degraba, la plictiseala. Oricum, nu-i cunosc piesele si n-am dreptul sa vorbesc. :-| La fel de indignat as fi si eu la auzul vorbelor de acest gen despre artistii mei preferati. Ma ierti? :-)

| Lαrisα explică (pentru anonim_4396):

Da, te-am iertat deja. kiss Multumesc, bafta si tie! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lαrisα):

Mersi ca ai inteles momentul meu de inconstienta!(acolo trebuia sa fie "stiu" nu "siu" :-C I'm so shamefacedly (am intrat pe google translate pentru asta). Anyway, stiu ca te vei descurca foarte bine la liceu ca doar aici ai primit titlul de "Campionul Zilei". Iti multumesc si eu pentru urare. Numai bine!

| ShadoWCrist a răspuns:

Eu am intrat ...sunt la mate-info.