| Etro a întrebat:

Imi poate spune și mie cine e Dana Budeanu? O vad aproape peste tot si multi se rad de ea, ce a făcut?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Una care vorbește mult și prost. Mai rău de astea care iau și de bun ce zice frustrata.

| Ofiintă a răspuns:

Ce a făcut? Nimic remarcabil. Este doar un personaj irelevant al showbizului românesc. Sugerează ca ar avea o mentalitate peste medie, însă felul în care se redă, justificările nefondate ale anumitor ipoteze la care se adaugă limbajul de tip mahala dovedesc contrariul. O zi bună!

Răspuns utilizator avertizat
| Kyılε a răspuns:

Salut.
Respectiva este un critic de modă. Este ridiculizată datorită gafelor pe care le spune. Sincer, nu știu ce este atât de special la ea, este o altă țață pe lângă zecile care apar în mass-media.
Sănătate!

| anșa a răspuns:

E un critic de modă ce apare sau apărea la o emisiune și comenta ținute