| anonim_4396 a întrebat:

Ce păreri aveți despre Dana Budeanu, "marele critic"?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Are dezamagirile ei in viata, as vrea sa fac sex cu Gabriela Firea e sexy

| Wr3nch a răspuns:

Cel mai probabil o face doar pentru ca a observat ca la oameni le place continutul provocator si e profitabil pentru ea sa atraga atentie si clicks.

| Andreeush a răspuns:

Nu am nici o părere.

| siriusblack98 a răspuns:

Joaca un rol si atat.Nu imi vine sa cred ca marea majoritate nu s-au prins de acest lucru nici macar acum. Femeia este inteligenta dar se lasa usor de cumparat. Drept dovada a pupat-o in fund pe Dancila si pe c***a capitalei Firea cand a fost cu alegerile prezidentiale. Daca aveti vreo problema cu ce am zis puteti sa ma pupati si pe mine in fund sau in furtun, ca nu ma supar.

| FreddieM a răspuns:

Nu urmaresc, zero pareri.
Pace

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

După ce au "dat-o afară" a vrut sa demonstreze că ea are publicul ei.
Eu nu o critic, dar exagereaza de multe ori. De curând la descriere nu uita sa menționeze ca "acesta e un pamflet". =)
Eu nu cred. Ea într-adevăr asta e, și na, ar trebui s-o lase-asa. Oricum, nu orice persoana inteligenta ar putea critica atât de fin, deci ar trebui sa aiba o rubrica unde să-i mai donam care-un bănuț.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am multe păreri dar vreau s-o fac scurtă.
-Are umor.
-Este inteligentă
-Este destul de cultă.
-Are personalitate.
-Face un favor țării făcând caterincă de toți fraierii din țara asta care nu primesc nici măcar un "bă da prost mai ești" pentru comportamentele pe care le au pentru că lachitatea este o caracteristică a multor români și comportamentele astea o să continue dacă persoanele astea sunt lăsate să facă liniștite ceea ce fac.
-Își utilizează vizibilitatea pe care o are pentru a expune anumite lucruri pe care politicienii le fac în România, pe înțelesul persoanelor care "vRoiesc să să ducă pă ăla", ea a înțeles că jumătate din populație e așa.

În concluzie a trebuit să se trezească o femeie în țara asta ca să se comporte cum ar trebui să se comporte majoritatea persoanelor, adică fără mentalitate de sclav și cu amintire la coa**** pe care le au în pantaloni și aici mă refer și la femei.

La mai multe ca ea, e bine că tinerii din România urmăresc persoane de genu', au un exemplu potrivit.

"Cum să ai mă o floare la poza de profil pe TPU? straight face Pune dracu poza ta, să mai agăți și tu ceva ca-i făcut praff între picioare nebunooo" laughing Unii înțeleg alții nu.

| DoroteeaH a răspuns (pentru anonim_4396):

E adevărat ce zici, dar, totuși, nu îți exprima părerile în modul cel mai potrivit...
Adevărata problemă este că majoritatea nu înțelege și partea cât se poate de reală din tot ce spune ea

| anonim_4396 explică (pentru DoroteeaH):

Nu știu ce înțeleg alții, eu știu ce înțeleg eu.
Ce-ai vrut să zici în prima parte? happy

| 1231242 a răspuns:

Salutări!

Este un organ genital feminin prost!

| Mogiojojo a răspuns:

I love her. Ar trebui mai multi barbati sa fie ca ea, adica sa aiba 'balls', sa poata spune ce gandesc.

| DoroteeaH a răspuns:

Fundă? laughing)
Este o femeie, cu propriile opinii și moduri de a gândi.
Problema este felul în care își exprimă prejudecățile ( forțat și convins ).
Noi nu avem de ce sa o judecăm. Adică putem să râdem puțin, deși, serios, e normal sa vezi bărbați cu poșetuță?