| unpierdut a întrebat:

Cine dracu e Jojo Siwa? Mi se pare ca e sparta in... la 15 ani

Răspuns Câştigător
| Rhea44 a răspuns:

O proasta care se lauda ca are bani pentru ca mami și tati ii dau... eu la vârsta ei încă ma jucam cu păpuși Barbie și ea cânta și se da mare ...copiii din ziua de azi

9 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

A vrut să spună că e "spartă în voce" laughing

| unpierdut explică (pentru Hammurabi):

Are o voce zici ca e o catea ragusita si copii o asculta

| QElenaBoghiu a răspuns:

Este o cântăreață din Statele Unite.

Are 3 melodii. Din 2016-2017 și 2018.

De unde ai ajuns la concluzia ca este "spartă"?

Este în perioada adolescentina și este normal sa aiba un comportament "Copilăresc /imatur" cum de asemena ai și tu happy

Nici măcar nu o cunoști și deja ai ajuns la ideea ca este "spartă"

Imatur din partea ta happy...

| unpierdut explică (pentru QElenaBoghiu):

Pai la cat de cringe e si cum se comporta, se lauda cu masini cu bani...eu am trecut de perioada adolescentei stai linistita draga

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru unpierdut):

De ce te afectează?

Nu iti place, nu asculți happy

Asa sunt "copilele,, Cu banii happy mai cu nasu pe sus

| unpierdut explică (pentru QElenaBoghiu):

Nu ma afecteaza pe mine, ma enerveaza ca ii influenteaza pe altii cum zicea gogan in stricati o generatie

| unpierdut explică (pentru QElenaBoghiu):

Cantareata pe dracu pariez ca e f... si unde *** la ce figuri face ajung toti copii astia spalati pe creier intr-o singura turma

| unpierdut explică (pentru QElenaBoghiu):

Nu poti face cu o floare primavara, ea a facut, la fel ca si abi talent

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru unpierdut):

Aici îți dau dreptate laughing

Însă să nu uităm că ea are mai mulți banii ca noi sad