| BeSmart17 a întrebat:

Am musically si 1130 de fani! Ar trebui sa continui pentru 5 like.uri? de fiecare data cand postez un video nou stau cu speranta ca odata voi avea multe like.uri! As vrea sa fiu ca Jojo Siwa! Sa ma opreasca oamenii pe strada si sa-mi ceara o poza sau un autograf

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

Musical.ly e o aplicație de rahat și nu-i văd rostul. Sunt numai niște oameni care n-au ce să facă de cât să posteze clipuri cringy, nu-i văd rostul.
Și îți zic eu că din România, dacă întrebi pe cineva, n-a auzit nici dracu' de Jojo Siwa asta. M-am uitat acum la ea și, la fel, e o fată foarte cringy cu voice de rahat ca Jacob Sartorius ăla.
Mi se pare o pierdere de timp.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ajungi celebra printr-o aplicatie, cati ani ai?

| Rommeo a răspuns:

Bag de seama ca suferi de vedetism.

| Saraperry2005 a răspuns:

Hei! Hai sa iti spun adevarul despre aceasta aplicatie. Mie mi-a atacat subconstientul si acum am un tic si fac din maini fara sa imi dau seama si cant si alte chestii ciudate si ametesc de la aplicatia asta. Iti explic cum amestesc. Cand misc telefonul si fac musical.ly infine. Deci si eu am avut 2000 de fani si oricum pierzi vremea. Te pup si o seara buna