| anisoara89 a întrebat:

Cine e participantu vostru favorit din aceasta seara de la Eurovision? Si ce parere aveti despre reprezentantul romaniei in rochie?

13 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Nu a fost rochie, a fost o pelerină/mantie care l-a ridicat la 12 m înălţime. Mi-a plăcut mult Danemarca, care a şi câştigat.

| anisoara89 explică (pentru Furculingură):

Nu ti s-a parut straniu ca Republic Moldova avea aceeasi prezentare ca noi?

| Furculingură a răspuns (pentru anisoara89):

Ba da. Sinceră să fiu nu ştiu cine s-a luat după cine.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Despre România am cea mai bună părere, acum fusta...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ouatu a fost jalnic.

| Behindyou a răspuns:

Danemarca a fost jalnica.
O facuta de 22 ani, a castiga in fata lui Bonnie Tyler? Bine, ma, hai, lasalaughing Concursul asta e aranjat, dar nu conteaza.

Mie mi-a placut tipu` din Islanda cu "Eg a lif".
Reprezentatul Romaniei a fost foarte bun. Un contratenor exceptional. A dat ritm operei, ceva ce nu multi pot face. Pacar la Eurovision nu se cauta opera.
Oricum, a avut spetacol frumos, chestia aia cu gimanstii (pe care n-au filmat-o, am vazut o filmare din public) era povestea cantecului. Anyway, a fost o prestatie frumoasa, mult mai buna decat Mandinga de anul trecut.
Nu stiu ce aveti cu tipul, daca era din alta atara va placea la nebunie.

| anisoara89 explică (pentru Behindyou):

Aia a fost opera? O amesticatura de tot ce vrei, zici ca faci un bors cu castravete, ciocolate, lamaie si nuttela, sa fim seriosi.

| Behindyou a răspuns (pentru anisoara89):

Daca era din alta tara, iti placea. Just saying.

A fost o opera cu ritm. Nici o amestecatura. A fost chiar buna.

| anisoara89 explică (pentru Behindyou):

Sa fim seriosi, nu vad sensul sa aperi asa ****. Just saying.
Daca aia e opera, atunci nici nu stiu ce sa mai cred ce zici despre muzica adevarata in opnia ta.

| Behindyou a răspuns (pentru anisoara89):

Tu ce crezi ca a fost? O cantat inalt, mult, bine (da, a cantat bine, conform specialistilor, n-a iesit din game sau octave)

| anisoara89 explică (pentru Behindyou):

Sa fim seriosi, stia destul de bine despre ce concurs merge vorba, si credea ca cu *opera* sa, si niste dubstep ii va cuceri pe toti?

| Behindyou a răspuns (pentru anisoara89):

Nu, el a participat si a demonstrat ca stie sa cante. Crezi ca a tintit spre ai cuceri pe toti? Romania n-ar castiga nici daca s-ar scula din mormant Elvis Presley si ar face un duet cu Michael Jackson.
Ce, cand a fost Paula Seling merita Lena aia sa castige?
Mihai Traistariu nu merita sa castige?