| MihaiAndrei666 a întrebat:

Cine era idolul vostru cand erati mici?
Dar acum?

11 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Thierry Henry, liderul unei generatii pe vremea aceea, e si in avatarul meu.

Tot ramane in inima mea si in amintirea mea ca fiind cel mai legendar jucator din istoria echipei mele, chiar si dupa atatia ani.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mama. O adoram până la stele! love struck

| Andreeush a răspuns:

Nu am avut niciodată un idol.

| SilentRain a răspuns:

Un unchii de al meu, acum nici sa nu îl vad în fata ochilor

| Plato a răspuns:

Naruto / Itachi / Rock Lee cand eram mai tânăr.

D.C. Dulcan acum.

| StrongHeart a răspuns:

Eminem..Acum nu mai am idoli, apreciez pe oricine pentru ce face si cine e dar toti suntem oameni, nu zei, la urma urmei.

| CleanHeart a răspuns:

Zac efron din cauză că îmi plăcea mult High school muzical
Acum nu mai am.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama.
Nu mai am unul

| CdeMetal a răspuns:

N-am avut niciodata un idol.

| Rhea44 a răspuns:

Batman laughing acum? Baloo din cartea junglei laughing sa cauți strictul necesar și numai strictul necesar, mai uita de probleme și dipari happy

| icewolf a răspuns:

Cand eram mic nu aveam asa ceva, acum idolul meu as putea spune ca este fratele meu.