| ContCuIntrebariCiudate a întrebat:

Cine este asta Teresa Fidalgo?

Răspuns Câştigător
| ZZZandreea a răspuns:

Mi` a placut astalaughing.:-x

101 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

O fantoma, dar asta e o prostie

| xXdoareuXx a răspuns:

Nu stiu. cand aflii ma anunti si pe mine. din cate stiu este o fata care e moarta

| vivinuka a răspuns (pentru Crucified):

Intra pe youtube si vezi cine este!

| MsGringer a răspuns:

Teresa Fidalgo este o portugheza.Si nu te speria ca filmuletul nu este adevarat, ea nu e fantoma.Video-ul este facut de Rebordão, tot un portughezlaughing

| pintexim a răspuns:

Si tu ai primit un mesaj despre ea?

| schmoll a răspuns:

O fantoma cicahappyin fine, tra sa ies, ma duc la o inghetata cu un inoroglaughing

| whatevernvm a răspuns:

O porcarie neplauzibila de 2 bani.

| ContCuIntrebariCiudate explică:

Eu vreau sa stiu ce s-a intamplat cu ea asa importanta, ahhh

| LNK a răspuns:

Una care a murit intr-o padure si cica acum bantuie si a provocat nu stiu ce accident de masina.
Cacaturi d-astea.

| Anqel a răspuns:

Mdaa. poate exista thinking Adica video de pe youtube poate fi real... (dar ma rog. putine sanse] Adica aia vorbeau despre nu stiu ce, au luat-o pe "Teresa", iar ei isi bateau joc de ea. Teresa cica ar fi avut niste puteri supranaturale si fiinda aia o luau peste picior tipa a zis ca vor avea un accident de masina, apoi a strigat si chiar asa s-a intamplat thinking Atunci a murit Teresa, pilotul si copilotul big grin. (Ala care filma a ramas in viata). Iar faza cu fata care i-a murit mama peste 20 de zile de fapt femeia avea nu stiu ce boala, dar ii era frica sa se duca la doctor rolling eyes. Cel putin asta stiam eu big grin.

| crabscore21 a răspuns:

Anqel,sunt niste prostii, toate fantomele astea sunt doar niste povesti pentru copiii mici!

| ByankaPityka a răspuns:

Nu stiu cine-i sigur, am citit si eu tot pe TPU si am citit si un mesaj si ma cam sperie am 11 ani si nu credeam in fantome dar acum nu stiu ce sa zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau doar sa stiu cine a fost asta de e asa importanta. Adica, a fost vreo vedeta, ceva?

| ContCuIntrebariCiudate explică:

Hei, anqel dar crezi ca asa o fi? de unde ds. ai fi aflat? NhA ma rogg frate, dar ce doamne vrea teresa? Pe cine dr. cauta bhaa?

| Pinky0green a răspuns:

Obtii mai multe informatii aici: http://www.realitatea.net/......58542.html

| Kooyu_Bogdy_1995 a răspuns:

O cu^va

| MrAdvance a răspuns:

A murit intr-o padure, acum niste tampiti portughezi au inceput sa sperie lumea pe net, cu trimisul mesajului la 20 de persoane, sa nu va fie frica, e doar un mit straight face

| Lungu_Alexandra_1993 a răspuns:

Nu stiu cine este teresa fidalgo dar m/a bagat in sperieti azi noapte nu am mai putut dormi farate:**

| Boss_TheCosty_1992 a răspuns:

De mult ar fi fost o mama cu o fetita pe numele Teresa Fidalgo.Cik ar fi facut un accident pe o autostrada din Portugalia si de atunci au murit si tot de atunci zona aia e bantuita si fata face autostopul pe autostrada si omoara lumea care opreste.SA RETIN SA NU IAU PE NIMENI NOAPTEA CU MASINA(CAND O SA AM UNA)rolling on the floor

| biencutzicutza a răspuns:

Sincer ieri am primit si eu mesajul asta pe facebook am cautat pe google si pe mine cel putin m-au speriat nu mai pozele mi s-a facut pielea de gaina nu am mai avut tupeu sa ma uit la video pentru ca ma sperii repede

| Filipjack a răspuns:

Este o minciuna.

| MaxEnergyzed a răspuns:

Exista un mit:
Teresa Fidalgo a fost o fata din Portugalia care ar fi murit chiar de ziua mea de nastere (10 iulie) itr-un accident
de masina si ca bantuie drumul pe care a murit...mda si este si un video cu doi tineri ce iau in masina o tanara care cica ar fi Teresa...dar eu nu cred pentru. ca am primit si eu mesajul si nu-s-a intamplat nimic!

| OHmyGosh a răspuns:

Am primit si eu mesaje pe Facebook.E o pacaleala

| aly1368 a răspuns:

Eu nu am trimis mesajul la 20 de persoane si nu ma bantuie nimeni! ce porcarie!

| bia12 a răspuns:

Intra pe google si scrie teresa fidalgo

| dragos_4063 a răspuns:

Thoamne ce prostie...cum sa crezi frate in fantome si mai stiu eu ce spun drogatii astea.Revenitiva

| Chifor_Vlad-Ovidiu_1992 a răspuns:

Teresa Fidalogo este o tipa care ma exaspereaza deoarece exista foarte multi idioti care posteaza la fiecare poza de pe facebook mesaje legate de ea

| NutellaFinetti a răspuns:

Gandeste-te asa:
Daca a pornit rahatul ala cu mesajele, trebuie sa fi pornit de la cineva, nu?
Cineva.un\a a vrut sa sperie lumea si a realizat mesajul...cum l-a trimis la 20 de persoane poate ca alea 20 persoane le-au dat ma departe
Pe bune acum: 2 persoane daca dadeau, deja alte 40 aflau
Si tot asa, e un rahat de mesaj, poate a fost o fata...toata lumea e cineva...nu credeti in chestiile astea ca nu aveti de ce happy

| Bogdan_Cristi_1991 a răspuns:

Vi s-a spus de 100 de ori cine este va zis ca a fost un filmulet facut de catre unul Roberto http://wiki.answers.com/Q/Who_is_Teresa_Fidalgo
http://www.youtube.com/watch?v=e3CHJK_SP1o uitati-va si lamuritiva nu va mai speriati din cauza unor obositi