| ContCuIntrebariCiudate a întrebat:

Cine este asta Teresa Fidalgo?

Răspuns Câştigător
| ZZZandreea a răspuns:

Mi` a placut astalaughing.:-x

101 răspunsuri:
| Rallucutzza a răspuns:

E o păcăleală!

| lovelyalexa a răspuns:

Dar... nu are cum sa se faca asa ceva si in Romania?

| lovelyalexa a răspuns:

Dar... nu are cum sa faca asa ceva si in Romania?

| AlexandroaiaBogdan a răspuns:

Azi am primit 2 mesaje pe facebook cu ea. Prima oara nu m-am speriat...dar m-am uitat pe youtube si mi s-a cam facut pilea de gaina. Mesajul spune sa mai zic la 20 pers.ca de nu va dormi cu mine si......parte ciudata e am auzit ca o fata nu a facut asta si dupa 20 zile i-a murit mama scuze nu risc. Asa sau terminat ambele mesaje. INSA EU TOT NU TRIMITNLA 20 PERS ASTA. :-I

| Fidalgo a răspuns:

Teresa Fidalgo sunt eu dar tot ce spuneyi voi e incorect

| GabrielForest a răspuns:

Dacă te opresti din citit o sa mori.
Numele meu e Teresa fidalgo.
Dacă nu trimiți asta la 20 de persoane, o sa dorm cu tine pentru totdeauna.
O fata a ignorat si după 29 de zile mama ei a murit.
Sunt reala, poți sa ma cauți pe google.Este o prostie, este doar sa sperie copii de pe Facebook si messenger si unde se mai primeste mesajul acesta.

| Ionela_Alexandra_2001 a răspuns:

Este o porcarie am primit de la vreo 20 de persoane si hei inca sunt vie laughing)

| Ungureanu_Radu_1964 a răspuns:

Teresa este o fata care a murit si dupa, oamenii au transformat o intr-un creepypasta. Aca gasesti mesaje ca trebuie sa trm la nu stiu cati oameni, ignora, sterge si nu trimite. In momentul in care trimiti, poti primi un virus pe telefon. Cel mai bine este sa nu risti.

| AlbertNăstase13 a răspuns:

Intrebarea mai buna este ce este Teresa Fidalgo iar raspunsul este: O mare prostie! Fake!

| Yuiyhggy a răspuns (pentru aly1368):

Si cum esti acum?

| ContCuIntrebariCiudate explică (pentru Yuiyhggy):

Am murit nauzi fa