| Dan a întrebat:

Cine este din Timisoara? Ce va place cel mai mult din acest oras? Mie imi place domul din piata unirii, fantana.

3 răspunsuri:
| gabriela a răspuns:

Nu sunt din Timisoara, dar oras mai frumos nu cred ca exista. Parcul rozelor, malul Begai, fantana, oamenii,. se vede ca este partea de vest! Civilizatie, curatenie, flori si ordine peste tot. Bravo voua... felicitari!

| tyana a răspuns:

In Timisoara(orasul meu de suflet)imi place totul! Parcurile sunt preferatele mele dar cel Botanic e pe primul loc.
Piata Unirii imi place mult, mai ales seara, pentru ca e plina de viata, majoritatea racorindu-se la un suc mai ales in zilele de canicula.
Catedrala imi place mult si este printre cele mai frumoase din tara; apoi fantana cu pesti din centru e la fel de frumoasa!
E un oras minunat, civilizat si foarte verde! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt din Timisoarahappy
Ador sa ma plimb prin Parcul Botanic:X si Centru e superb, mai ales acum in perioada de vara cand sunt multe terase...
Am niste poze superbe in Centru facute de ziua mea:Xsunt inconjurata de proumbeihappyii adorlove struck
Timisoara e un oras foarte frumoshappysi merita vizitat de oricine.