| sonia7026 a întrebat:

Cine este idolul vostru si de ce?

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Corectură: „Idolii"
Aceia sunt părinții pentru că ei mi-au oferit enducație și mi-au fost alături și la bine și la greu!

8 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Omul hotarat - care stie ce vrea de la viata - nu papagal

| luiza a răspuns:

De ce ar trebui sa avem un idol?

| TheWorstNightmare a răspuns:

Sunt originala, nu am un idol.

| oanard174 a răspuns:

Nu am.

| positivity a răspuns:

Buna.; 3
- Nu pot spune ca am un idol, pentru ca nu am.winking
Dar, sunt o mare fana al personajului fictiv, Naruto.;]
- Pur si simplu, e un mare exemplu pentru multi, nu doar pentru mine.;-j

Stiu ca vi se pare mai mult o gluma, dar nu e.; 3

Pa, pa.

| Impulsuri a răspuns:

Nu sustin idolatria...

| madyddd a răspuns:

Cu toţii avem idoli. Poţi să cânţi ca oricare dintre ei îţi pasă, dar încearcă să fii tu însuţi câtă vreme faci asta.

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Daca te refari la idol in sensul de cantaret /actor etc...

eu nu am idol vreau sa spun ca multi copii isi fac idoli cum ar fi (miley, selena etc...) dar ei s-au gandit vreo data ca acele persoane nu au habar ca ei exista?
nu stiu dupa parerea mea idolul meu este iisus care a murit pentru noi si totusi nu il baga nimeni in seamadoar pentru ca nu canta si el pop sau rok sau manele!

(nu ca as fi eu bisericoasa pentru ca totusi am 14 ani sunt copil dar anumite chestii se observa.)
sa ai o zi buna pa pa :*:*