| ღMyrunaღ a întrebat:

Cine este peter answer? intrati si vedeti pe : http://www.peteranswers.com/

Răspuns Câştigător
| Bambyynaa007 a răspuns:

Peter answer nu este nimenilaughing..este un simplu tarot virtual pentru a-ti putea pacalii prieteniilaughing.Si eu am luat odata teapa cu asta si m-am speriat de moartelaughing. funda?

| ღMyrunaღ explică (pentru Bambyynaa007):

Iooi. laughing Stiu. Acm am aflat smecheria dar inainte m`am speriat laughing

| Bambyynaa007 a răspuns (pentru ღMyrunaღ):

Crede`ma si eu m-am speriat nu tare, Foarte tarelaughing..imi era frica sa mai stau cu becu stins in casalaughing

| ღMyrunaღ explică (pentru Bambyynaa007):

Iooi. rolling on the floor In noaptea aia abia de am dormit. laughing

4 răspunsuri:
| Andrushk_4587 a răspuns:

Peter answer e un tarot virtual funda?