| anonim_4396 a întrebat:

Cine ești tu?

(Folosiți-vă creativitatea. happy )

15 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

O farima de praf. Unii ar zice insignifianta. Dar altii vad mai mult, un atom, din care e creat intregul Univers in toata maretia si splendoarea sa. Da, atomul care, desi micut, foarte micut. poate aduce viata, sau poate sa distruga prin imensa energie pe care Creatorul a pus-o in el. Sunt micut. Sunt... praf. Dar sunt praf de stele.

happy happy happy

| RAY a răspuns:

Sunt rațiunea ta care iți spune sa gândești rațional

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Intrebarea lui Anubis din viata de apoi?

Ca asa... nu prea are raspuns.

| Catrice a răspuns:

Definitia fericirii talehee hee

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Definiția fericirii mele e Domnul Isus. big grin

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Meh definiția materiala a fericirii tale atuncihee hee

| SilentRain a răspuns:

Un strop de apă într-un ocean
O umbră ce bântuie printre cadavre avare, egoiste orbite de nonvalori

| Lukasssz a răspuns:

Definitia tristetii.

| Seba2013 a răspuns:

Anticii spuneau: Cunaste-te pe tine insuti.
Eu nu ma consider instinctele ci caracterul originar lasat de Dumnezeu in paradis. Freud probeste de Id si Ego, ei bine eu ma consdier ego, altfel ma pierd in temperamente colerice sau sanguine si imi tergiversez personalitatea.
Pe mine o sa ma cunosti doar atunci cand reforman psihologia, artistii si filozofii. Pana atuncia suntem ceea ce vor ei pentru ca nu stim cine suntem, nu avem identitate ci suntem ca o frunza batuta de vant.

| Mogiojojo a răspuns (pentru Seba2013):

Cine sunt ei? Sunt total de acord cu ce ai scris, apropo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt o iubitoare de spanac happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un om simplu dar complex.

| Feri5 a răspuns:

Sunt un pumn de humă.

| d2ontknowdontcare a răspuns:

Sunt doar un simplu om sad