| Lorenyk a întrebat:

Cine foloseste Movie Maker? Am o problema cu programul, mi se blocheaza foarte repede. Iar daca salvez un proiect in calculator, ca sa il continui mai tarziu, nu mi se mai deschide. Am incercat sa sterg programul si sa-l instalez din nou, isa nu pot. Il sterg din calculator, mi-l pune in "Recycle Bin", il sterg si de acolo, dar il gasesc in continuare in calculator, in folderul din care il stersesem

6 răspunsuri:
| Lorenyk explică:

Lory, am facut cum ai zis tu, dar nu-mi gaseste programul. mi-a afisat aproape toate programele dar nu si movie maker

| Lorenyk explică:

Am instalat Revo Uninstaller, dar tot nu-mi gaseste programul... apropo, ce inseamna o licenta pentru un program?

| Lory_2572 a răspuns:

Start, Control panel, add remove program, ii dai remove sau uninstall si apoi il reinstalezi daca vrei.

| whitehair a răspuns:

Pentru Lory: nu poate fi dezinstalat, este parte integranta a sistemului de operare.Si oricum, TOATE programele de operare ale unchiului Bill lasa in urma o gramada de urme(foldere nesterse, chei invalide in registri). Daca vrei sa dezinstalezi ceva intr-un mod acceptabil incearca Revo Uninstaller, e gratis.

| whitehair a răspuns:

Nimeni. E (dupa umila mea parere) cea mai proasta solutie posibila pentru editare video.Incearca asta: Corel Video Studio, orice versiune. Cere licenta, consuma resurse, dar face treaba excelenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi trebui sa dezinstalezi programul al sterge nu este de ajuns intra in control panel si dezinstaleaza'l...happyhappysucces