| casandra2222 a întrebat:

Cine imi da definitia vietii are funda

Răspuns Câştigător
| bboycbv a răspuns:

Viata este un lucru pe care unii o considera nasoala iar altii o considera cel mai frumos lucru, depinde cum o iei tu de ex pentru mine viata este un lucru minunat iar cel mai frumos lucru din viata este dragostea care te face sa suferi uneori dar de cele mai multe ori iti aminteste ca viata are rost si e minunata.Bafta si toata stimabig grin

3 răspunsuri:
| Paty3 a răspuns:

Viata inseamna cel mai frumos cadou primit.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine, si nu numai pentru mine, viata inseamna tot ce ma face sa fiu necajit, fericit, suparat, linistit sau lamurit si impacat in tot ceea mi se intimpla, viata si-o face fiecare, fiecare om este fericit si necajit in felul lui