| Andrushk_4587 a întrebat:

CIne imi da si mie o descriere a cartii huckleberry finn? pls dau funda + vot pls ca imi trebuie la dosar cartea am citit-o pe jumatate sincer! stiu ca il avea ca 'idol' pe mark twain

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Asa, deci! Vrei descriere a cartii. Ok. Uite descrierea:

Editura Litera Int.
ISBN 973-675-287-9
Numar pagini 384
Format 27/18, 5/2, 1 cm

Desi, am vaga senzatie ca habar n-ai ca, de fapt, vrei rezumatul. Regrete eterne, dar, va trebui ori sa citesti cartea, ori sa cauti pe Google, ca, stii? s-a inventat!

| FaraIdeiDeNume a răspuns:

Trebuie so citesti e destul de interesanta mai ales sfarsitu cand huck se da drept tom si... eu mai bine tac

| Melissssa a răspuns:

Mama ce tarani! a citit-o doar jumatate din ea.straight face