| ◕matza◕ a întrebat:

Cine imi da si mie programe de spart parola la id e ceva care imi trebuie ca si mie mi la spart cineva si vreau si eu sa-mi iau id inapoycrying! Plsss fundahee heetongue:X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| TzaCaNeL a răspuns:

Nu exista asa ceva!

Exista 2 metode care au putut determina aflarea parolei!

1. Keylogger - orice parola ai tasta, se trimite si la cel care ti-a dat acest keylogger!

2. Aflarea raspunsurilor de la intrebarile de securitate!

3 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Asta este singurul program care til pot da;)si singurul care exista
http://www.trilulilu.ro/DaNyUckoV07/cca72b732722f5

| SicBru a răspuns:

Nu exista astfel de programe. cel care tia spart parola la id este un prieten sau cineva care iti stie parola. deci trebuie sa iti faci alt id

succes fundahee hee

| neutronik a răspuns:

Eventual daca ai dori sa aflii ip-ul ...pentru ip cauta "angry ip scanner" ceva de genu si daca te pricepi poti afla happy