| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi explica clar si mie despre superbingometropolis poate si poze ca sunt grea de cap cel mai explicit raspuns primeste fundita

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu imi pasa sa cumpar doar ca nu am inteles si gemenii sunt curiosiwinking

| gaby24 a răspuns:

Pai vezi u acolo ai pozecu sala si multe altele dar daca vrei sa iti cumperi online cartoane ar fi bine sa ai un cont in banca in leinoi si sa completezi formularul de acolo, cred ca formularul e in dreapta daca imi amintesc bine in rest sunt castigatori din data de... si poze cu Tociu si Cornel, si poze cu sala, poze cu urnele cu cartoane, si colectivul care lucreaza aaa mai e si o harta parca unde sunt centrele de cumparare a cartoanelor.bafta si noroc