| Robert010 a întrebat:

Cine imi poate da informatii despre titirezurile de jucarie Beyblade Metal Fusion?

Răspuns Câştigător
| madalinboy a răspuns:

Eu pot sa-ti dau un sfat despre bey daca ai spune-mi cine e siti zic multe despre el eu il am pe rock leone e un adversar puternic si cand il ating cu mana nu cade asta dovedeste ca nu-i doar un titirez

| Robert010 explică (pentru madalinboy):

De unde l-ai luat pe Rock Leone?

3 răspunsuri:
| madalinboy a răspuns:

Il am pe rock leone din ita daca vr sa mi-l cumperi til dau simi zici catdai pe el ok...mai multe informatii pe mess madalin_lexus

| anonymusanne a răspuns:

Cata putere are rock leone?happyMultumesc anticipat!