| cynty22 a întrebat:

Cine imi poate da si mie, va rooog:o3 frumos traducerea in Romana la melodia asta Multumesc anticipat:*!

4 răspunsuri:
| YourFrinedlyNeighborhoodAtheistman a răspuns:

Nu a făcut nimeni traducerea deoarece sunt mult prea multe versuri.
Îmi pare rău, dar tânăr fiind în sec. XXI nu ai nicio scuză să nu ştii engleză de bază.

| cynty22 explică (pentru YourFrinedlyNeighborhoodAtheistman):

Mda,pai mersi happy dar avad in vedere ca nu fac engleza decat de un an, iar profesora vai steau ei abia stie sa explice, normal ca toata clasa abia intelege laughing Si cand vine vorba de engleza si eu recunosc ca sunt praf si abia inteleg cate ceva!

| YourFrinedlyNeighborhoodAtheistman a răspuns (pentru cynty22):

Câţi ani ai? ASă ştii oricel imbă străină se poate învăţa şi acasă. Filme, seriale, emisiuni, etc poţi învăţa lejer şi distractiv.

| cynty22 explică (pentru YourFrinedlyNeighborhoodAtheistman):

MERSI,am sa inerc:*