| elsa87 a întrebat:

Cine imi poate recomnada un psiholog bun in Iasi?

3 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Ti-o recomand pe Beatrice Chicos. Pare o tipa la locul ei, e foarte apreciata pe site si nu si-a facut publicitate si in alte locuri decat la munca. Eu pe ea as alege-o mai ales ca e si mai apropiata de varsta ta si am studiat-o destul de bine. Din cate am inteles eu, e si pentru sfera ta chiar daca acolo pe site scrie despre cuplu si familie.

http://www.la-psiholog.ro/psihoterapiefamiliecuplu-beatricechicos

| elsa87 explică (pentru Lawliet14):

Stii unde pot vedea pretul unei sedinte?

| Lawliet14 a răspuns (pentru elsa87):

Nu, dar poti suna.