| yuhu a întrebat:

Cine imi poate spune cum m-as putea incadra in 3 milioane de lei, luandu`mi ghete de fotbal ( atacant ) + tenesi mai de Doamne Ajuta!

Dau fundita! Ms.

1 răspuns:
| ADIvreaFUNDITA a răspuns:

Cu 3 milioane de lei? laughing, pote nai scris bine, pote ai vrut sa scrii 3 milioane lei vechi sau 300 de lei pentru ca cu 3 milioane de lei iti cumperi un magazin cu tenis dinaia, lol crezi ca hainele alea costa 3 milioane de lei? alea sa zicem ca fac 2, 5 milioane de lei, stiu pentru ca si eu is jucator de fotbal si si eu mi-am luat tongue.