| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate spune...cum sa stii daca esti clarvazatoare? Funda

13 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Pai iti apar imagini in minte cu ce se va intampla, si poate mai mult cu cei apropiati. Si o sa te convingi pe urma daca a fost ceea ce ai vazut tu sau nu. Stiu ca imaginile astea sunt dese, nu odata si gata. Informeaza-te pe internet despre subiectul asta, sigur poti afla mai multe.

| RockNbeer a răspuns:

Daca esti imbracata in rochii inflorate si incepi sa uitii gramatica limbii Romane, sunt sante sa te transformi intr-o clarvazatoare/vrajitoare etc...
Din cate vad la tine a cam inceput transformarea.

| tatianascutelnic a răspuns (pentru RockNbeer):

De unde stii ca a inceput?

| RockNbeer a răspuns (pentru tatianascutelnic):

Mi-a spus o clarvazatoare.hee hee

| tatianascutelnic a răspuns (pentru RockNbeer):

Tu ce mai tras la carti?

| tatianascutelnic a răspuns (pentru RockNbeer):

Doar tu nu ai poza mea si adevaratul meu nume?

| RockNbeer a răspuns (pentru tatianascutelnic):

Eu nu trag carti, de obicei le citesc, ce-a ce iti recomand si tie.
Nu am nevoie de poza si numele tau, ti-am facut o mica carcterizare doar cand ai scris cuvantul "clarvazatoare"

| tatianascutelnic a răspuns (pentru RockNbeer):

Eu nu vreau sa citesc sa nu am nimic de afacere cu cartile... apropo ce numai eu scriu cuvintul clarvazatoare? ...si cartile tiau spus ca eu voi fi clarvazatoare sau ce?

| RockNbeer a răspuns (pentru tatianascutelnic):

Esti sub nivelul marii, incheiem aici ca nu putem sa ne intelegem.winking

| tatianascutelnic a răspuns (pentru RockNbeer):

Ok...ms pentru raspuns dar cum asta sub nivelul marii?

| Xenya a răspuns:

Daca inchizi ochii si vezi culoarea negru este clar ca eu sunt clarvazatoare si tu un om normal!
Nu exista clarvazatori!

| MaskOfSanity a răspuns:

Clarvăzătorii ajung în iad.

| duuh a răspuns:

Iti zic din prima: nu esti.