| scutelnictatiana a întrebat:

Cum sa stii daca esti clarvazatoare? Funda si vot! Astept raspunsuri rapide!

Răspuns Câştigător
| AnneRoseRock a răspuns:

Ai deja-vu-uri, ai vise care se materializeaza, te gandesti la ceva care este posibil sa se intample si intr-un timp relativ scurt se intampla.

Cred ca e de ajuns. Asta i se intample si unei prietene. Eu chiar cred ca are astfel de abilitati.

Bafta! big hug big grin

| scutelnictatiana explică (pentru AnneRoseRock):

Mersi....am asa ceva si eu

| AnneRoseRock a răspuns (pentru scutelnictatiana):

Pai,... ma bucur ca te-am ajutat, atunci. happy >big grin

9 răspunsuri:
| Vi003 a răspuns:

"Citesti" gandurile oamenilor, le anticipezi miscarile, cunosti finalitatea unor actiuni, transmiti energie. Dar, ai grija, cu acest gen de energie sa nu te joci, poti sa-ti faci mult rau nu numai tie, ci si altora. O zi excelenta! (Ce zici, ploua?)

| TizZu15 a răspuns:

Vezi ce se va vedea in viitor prin vise sau chestii din astea.winking

| AnonimKidd a răspuns:

Citeste despre baba Vanga. Exista o carte despre viata ei. Poate gasesti pe net prezicerile ei, vezi ce i se intampla. Daca asta ti se intampla si tie, ai viziuni sau chestii de genul, da esti prezicatoare.

| AnimalIHaveBecome a răspuns:

Nu exista asa ceva.

| Agalloch a răspuns:

Nu există.

| Saviour a răspuns:

Pai,daca ai fi fost clarvazatoare, ai fi stiut raspunsul la intrebarelaughing

| VandabilRO a răspuns:

Nu esti. Simplu - nu exista asa ceva. Bafta! happy