| Elisa7 a întrebat:

Cine imi poate spune de pastilele de tinut minte:-s... functioneaza cu adevarat? care a incercat macar sa-mi spuna

2 răspunsuri:
| stejara2 a răspuns:

În primul rând, specialiştii recomandă terapia cu lecitină în stări de oboseală şi de epuizare, în tulburări de concentrare, de memorie şi pentru îmbunătăţirea rezistenţei la stres.

Mai ales în perioada de pregătire a examenelor, studenţii şi elevii rezistă mai bine la oboseală şi la stres dacă apelează la sursele naturale de lecitină.

| sabin89 a răspuns:

Eu nu le-as lua. Au si efecte secundare, in mod sigur (chiar daca nu se vad imediat).