| MissDelevingne a întrebat:

Cine imi scrie mai multe replici beton din MO si F. O. C. A?
funda

1 răspuns:
| Anet a răspuns:

Sugi o ceapa?

Foca eu imi bag p**a in ea de gaura din acoperis. insuficient nu se astupa cu un pai. foca tu vrei sa te gadil cu paiul intre amigdale

Ce vezi >>>? Vad o aratare cu mecla de cersatoare gen tampot cu aripioare intre tate are par din ureche curge zar si se apropie mirate transpirand un sos de ceapa

pe akiuta prindema de puta in al trompi cuvant si al spirtu sfant.
poc o basina poc o maslina poc o magie facuta in surdina poc un ***** si-u par pubian despica si uite magia cum s-a intamplat. poci puci po
e cealalta gaura? …. nu e cealalta gaura!

nu mah rocosifredi
nuntelegi e-o gaura neagra
daca nu ma crezi baga mana si-o sa vezi
dac-o bag pana la cot oare risc s-o pierd de tot
bag-o pana la buric poate nu patesti nimic, etc
Uita-te pe creative monkeys ca sa afli mai multe si sa vezi si filmuletzeletongue