| Carlamonicaanghele a întrebat:

Cine imi spune ce ar trebui sa scriu intr-o compunere cu titlul "crosul primaverii"?
heelp

1 răspuns:
| FeelsLIKEmusique a răspuns:

De la cros-adica intrecere cred ca se refera. poti face intrecere intre vietuitoarele mici/ flori sau pur si simplu oameni. zi ceva de genu un concurs de alergare, cu un premiu imens, la care tu nu ai putut ajunge pentru ca...Stiu ca suna cuidat, dar mie mi se pare original si daca ai imaginatie bogata iti va iesi ceva... extra!
Imi pare rau daca nu iti place sau nu ca nu am fost destul de explicita! Succeshappy