| BulinutzaMov_6486 a întrebat:

Cine imi spune cel mai tare banc prtimeste funtita+vot, celelalte bancuri vor primi doar vot!big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o noapte furtunoasa, un englez vede la lumina fulgerului un han,intra in han...
-Aveti o camera?
receptionerul:-Nu!
-Haideti,una mica!
receptionerul:Avem una, dar este bantuita!
-Nu conteaza, eu nu cred in fantome!
Receptionerul ii da camera in cele din urma.
Pe la ora 12 se aude o voce:-sunt fantoma de la 12 noapteaaa, sunt fantoma de la 12 noapteaaa-
Englezul speriat se arunca pe geam, cade in cap, isi sparge capul si moare.
A doua noapte, la fel de furtunoasa ca si prima; un rrom trece si el prin padure si vede hanul.Reuseste in cele din urma sa-l convinga pe receptioner sa-i dea camera bantuita.Pe la 12 noaptea se aude aceeasi voce:
--sunt fantoma de la 12 noapteaaaa, sunt fantoma de la 12 noapteaaa-
tiganul:--Du-te ma dracului ca-i abia 11 jumatate!

2 răspunsuri:
| Gabica a răspuns:

S-au descoperit 4 feluri de sex:
Trist:ai cu ce,dar n-ai cu cine
Tragic:ai cu cine,da n-ai cu ce
Studentesc:ai cu cine,ai cu ce,dar n-ai unde
Filozofic:ai cu cine,ai cu ce, ai unde, dar DE CE?

| MO231 a răspuns:

Doua blonde intr-o masina, semaforul rosu, se opresc:
- Mamaaa... vezi ce rosu frumos?!
- Da... wow...
- Da... uite ce galben fain...
- Aha...
- Da... uite ce verde frumos...
- Da, asta chiar e super...
- Aaa... iar rosul ala... l-am mai vazut, hai sa mergem!
Se duce un taran la Primarie si ii spune primarului:
-Don- primar apai vreau sa-mi schimb numele ca e urat si nu imi place.
-Dar cum te cheama? zice primarul
-Magaru Ion...
-Mda., zice primarul, urat nume. Si cum vrei sa te
cheme?
-Magaru Vasile

Ce reprezinta o femeie insarcinata pentru un canibal? Un kinder cu surprize