| Maria_Denisa_2002_nKvy a întrebat:

Cine imi poate spune o urare de la multi ani pentru mama sa fie lungasi frumoasa

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce-ar fi sa-i arati macar atata apreciere mamei tale si sa-ti pui creieru la contributie 10 minute sa-i scrii tu ceva? Hai ca nu ia foc, cred.

| samuelrockwer a răspuns:

"Astazi este ziua cuiva care m-a invatat despre dragoste, despre bucurie si despre viata. Pot doar sa-ti spun doua lucruri: "multumesc" si "te iubesc!" La multi ani, mama!"

| Temüügin a răspuns:

Un simplu La Multi Ani spus cu sinceritate si dragoste este mai bun decat orice urare.