| soby47 a întrebat:

Cine imi zice cel mai tare banc primeste funda laughing! nu?

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Intr-o zi mergand iepurele prin padure se intalneste cu ursul care isi luase BMW, se opreste ursul, claxoneaza iepurele si discuta.

-Ooooo salut ursule ti-ai tras BMW! Cand ma plimbi si pe mine?

-Hai urca sa te fac o tura.

Urca iepurele, apasa ursul acceleratia 100km/h, 150, 200, iepurele tipa gata ursule ca ma pis pe mine, ursu nimic 210, 220, GATA URSU-LE! La 250 km/h iepurele se pisa pe el. Ursul opreste si il intreaba:

-Eh, cum e iepure? Ti-a placut?

-Foarte fain, m-am pishat pe mine esti vitezoman nu gluma.

A doua zi ursul mergand prin padure aude un claxon in spatele lui, iepurele si-a tras BMW ultimul model.

-Oooo salut iepure, ti-ai luat masina.Ma duci la o plimbare?

-Sigur ursule, urca!

100km/h, 200, 250, 300 hoooooooo usurel iepure mapish pe mine.

Iepurele nimic 350 km/h, gata iepureee m-am pishat pe mine opreste!

La care iepurele: poti sa te si ca*i pe tine ca eu nu ajung la frana!

1 răspuns:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

O sa iti spun mai multe :

Se duce o doamna la un medic ginecolog, si ii spune :
-Domnule doctor, nu pot avea copii!
Doctorul raspunde:
-Pai ...sa vedem. Poate este o chestie de ereditare...Mama ta a avut copii? rolling on the floor

Era odata o femeie care avea un caine pe nume "Te vad". Si intr-o zi, doamna nu il mai gasea pe catel. Si a inceput sa il caute si sa il strige prin toata casa.
Intre timp, un hot sari gardul la ea in curte. Deodata, hotul aude strigate cu cuvintele "Te vad!". Hotul se sperie tare si intra in WC. Batrana striga intruna " Te vad, Te vad".
Hotul, auzind-o se baga in ***** pana la genunchi. Dar doamna continua sa strige.
Se baga pana la brau. Si tot auzea strigate. Atunci nervos se baga pana la gat. Dar se auzeau din ce in ce mai aproape tipetele doamnei.
Hotul, crezand ca batrana se apropie sa baga de tot.
Batrana spunea "Te vad, te vad! ".
Si atunci hotul se ridica si zice :
-Unde **** ma vezi ca m-am bagat de tot in *****!

Intr-un sat pe o strada erau doi tarani; Unul din ei dadea cu piciorul intr-o bomba.
Si din intamplare se apropie un domn de oras si le spune celor doi :
-Ce faceti cu acea bombo? Nu va dati seama ca poate exploda?
Taranii raspund:
-Ooo, nu-i nimic. Mai avem una de rezerva.

Erau odata doua blonde pe strada. Una dintre ele se opreste, vazand un ciob de oglinda pe jos. Se uita la el si spune :
-Poza asta mi se pare cunoscuta!
Cealalta blonda ia ciobul de oglinda si zice :
-Normal, doar este poza mea! laughing

Era odata, cu multi ani in urma, pe cand nu aparusera oglinzile doi tarani.
Sotia lui il banuia pe sot ca o insala pentru ca ajunge tarziu acasa. Dar si sotul o banuia pentru ca nu ii mai facea mancare buna.
Si intr-o zi au mers la camp.
Pe cand ei sapau, taranul a gasit un ciob de oglinda. Se uita la el in oglinda si vede o fata de om! Se duce la sotie si spune :
-Deci cu asta ma inseli tu, uita-te si tu ce urat e, te ia cu sperieturi cand te uiti la el!
Sotia gaseste si ea intre timp o oglinda, o ia, se uita la fata femei care o arata in oglinda si ii spune si ea :
-Si tu ma inseli cu asta, macar daca ar fi o frumusete, zici ca este un sperie-ciori.
Si taranul se uita la oglinda si spune :
-Dar asta esti tu!
Femeia se uita si ea in oglinda pe care o tinea sotul si zice:
-Si asta esti tu!
Si spun amandoi :
-Aaaaaa!

Si daca vrei si mass-ul asta, mi se pare foarte amuzant :
Vrei sa te injur?
Sa'mi bag inima in pieptul tau, sa'mi sugi sufletul si toata iubirea pe care ti'o port!
Sa te omor cu iubirea mea, sa te ia dragostea mea, sa ma fugareasca cu tine.
Auzi? Sti ceva?
Ia mai du'te in sufletu meu ca m-ai facut sa te iubescphbbbbt