| nmn a întrebat:

Cine incepe anul asta medicina veterinara in Iasi? Oare am un viitor coleg pe aici?

Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Colegi de facultate nu, dar de site da eu sint din Iasi.

6 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Yee felicitari ca vrei sa te faci veterinarkiss si eu vreau sa ma fac cand sunt marekiss

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Exacthappy

| nmn explică:

Atunci te astept Byby, deskidem un cabinet, insanatosim animalutewinking:*

| madutz90 a răspuns:

Kmitza se pare ca pe TPU numai noi suntem in primul an la medicina veterinara in iasi. Poate mai sunt dar, din diverse motive, nu vor sa-i cunoastem. Abia astept sa ne vedem marti si sa mai vorbim :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, imi poti spune si mie cand sa ma prezint la facultate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Me:p