| RAY a întrebat:

Cine joaca Pokemon go? La ce nivel ati ajuns?

11 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Eu am jucat, si am ajuns la nivelul 2, si am prins 3 pokemoni, dar apoi nu am mai jucat si l-am sters, dar cred ca o sa ma apuc iar sa joc, oricum, contul nu se sterge, instalez jocul la loc si reiau de unde am ramas.

| Idkidk a răspuns:

Pokemon Go e o prostie.

| Deaad a răspuns:

Nivelul 2.
Am prins cel mai smecher pokemon cu cp 10 si inca unul dat din partea casei tot cu 10 cp.

Este un joc extraordinar, ma unge pe suflet.
De aia il sterg chiar acum, bine ca mi-ai amintit.

| RAY explică (pentru Deaad):

Din cauza mea il stergi?

| Deaad a răspuns (pentru RAY):

Da.Ca mi-ai amintit.
Trebuia sa il sterg mai demult.
laughing

| RAY explică (pentru Deaad):

Imi pare rau

| GoldandSilver a răspuns:

Lasati-va de acest joc! Creeaza dependenta!

| Biu009 a răspuns:

Am level 4 laughing
Nu prea ma joc, doar cand sunt pe drum si imi amintesc de el, intru sa vad daca e vreun pokemon prin jur.

| Radu_Stefan_1989 a răspuns:

Salut. am gasit un hack pentru pokecoins-uri nelimitate care merge. eu am un samung s4. il puteti lua de aici. cine are nevoie de ajutor sa ma contacteze si il ajut. http://downloadsafe.org/file/0589A85