| andreeamaria a întrebat:

Cine joaca vanatoarea de vampiri ( kubeti ) si are dubluri "Tăruş","Scut","Carte de vrăji","Puterea vrăjitorului" si poate sa mi ofere niste coduri. funda cine ma poate ajuta cu niste coduri :* multumesc.

Răspuns Câştigător
| deese a răspuns:

Buna! Te pot ajuta eu cu dublura la "Taruş". In schimb as dori "Apa sfintita" daca o ai ca dublura.

Paa!:*

7 răspunsuri:
| Mehh a răspuns:

Am usturoi! De la tine am nevoie de Puterea Vrajitorului. Te ajuta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scut daca vrei?

| andreeamaria explică:

Am oglinda dublura daca vreti sa facem schimb

| andreeamaria explică:

Mi ar trebui taus daca vrei

| andreeamaria explică:

Multumesc... am doar oglinda dublurastraight face

| andreeamaria explică:

Mai am nevoie de scut si de carte de varji...straight face

| andreeamaria explică:

Am dubluri oglinzi ( 3 ) mai am nevoie de dcut si carte de vraji cine ma poate ajuta?sad