| adydassler a întrebat:

Cine ma ajuta sa instalez gta 4. sa-mi spuna toti pasii pe care trebuie sa-i parcurg. dau fundita...winking

Răspuns Câştigător
| archer6x2 a răspuns:

Deci...

1: Descarci demon tools
2: Il instalezi>bla>bla>bla
3: Dai pe el (pe demon) si selectezi fisierul. iso de pe Cd1 (DIN JOC) > Dai ok
4: Astepti sa ti se instaleze, si cam pe la 50% iti cere cd2> iti apare casuta cu reload si cancel sau ceva de genu' > Nu dai nimic aci
5: Dai iar pe demon si dai fisierul. iso din Cd2 apoi dai "reload"
6: Dupa ce se termina tot, dai iar pe demon si bagi. iso de la cd1.
7: Intri in my computer si acolo lnga celalalte partitii o sa vezi o partitie noua cu imaginea jocului (De obicei e partitia G sau E)
8: Dai click dreapta pe acea partitie si "explore"
9: Copiezi tot ce e acolo in folderul unde ai instalat jocul
10: TE DISTREZI!

1 răspuns:
| IQOnly a răspuns:

Ok, deci dai search pe google(download GTA 4), apoi o sa scrie download si dai click, il salvezi in calculator si dai install. E foarte simplu de instalat dar GTA 4 nu prea e distractiv.