| zSchizophrenic a întrebat:

De ce cand imi instalez windows 7, se face tot pana la "install updates",iar acolo imi spune ca nu se poate instala si ma da de la inceput, unde trebuie sa dau din nou "install now" si sa parcurg din nou pasii sad.Ce am facut gresit si ce sa fac ca sa mearga?sad.

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă știi că ai folosit soft contrafăcut(jocuri in special că tare va mai place să le furați de pe FileListe/torrenze(inconștiență totală că acolo sunt seederii ce contrafac softurile și apoi vi le dau moc ca să va execute cu viruși și keyloggere)) dar(nu îl confunda ca românu cu cel cu licențe furate că NU e tot una) și Windwos cu loader(ca românu ce îl fură ca prostu că se poate folosi legal și un an) atunci procedează așa.
Scanează-ți hard discul de bad-uri să nu ai baduri logice ce provin de la aplicațiile și Windows-ul contrafăcut
Daca hard discul e OK atunci procedează la distrugerea și recreerea sectorului de boot prin formatarea completa a hard discului cu Gparted(de exemplu) selectând prioma fără sector de boot în orice sistem de fișiere și apoi înGTP pentru Windows 8 și NTFS pentru Windoza 7 cu creere de sector de boot+MBR.
Apoi folosește un OS original chiar de e în trial dar măcar e original și nu mai folosi soft contrafăcut, chiar de dep[inzi de ele; mai bine cumpără-le(mai ales jocurile) decât să folosești kit-uri contrafăcute.
Succes

| horia2012 a răspuns:

Cauta si descarca un W7 original, fara modificari si update-uri bagate in el.
Sunt sisteme modificate si nu ai siguranta la instalarea lor.

| bula2014 a răspuns:

Cumpara-ti o licenta