| samur1 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu o "idee" de proiect de licenta la metalurgie?

Răspuns Câştigător
| dana_7218 a răspuns:

Vorbeste cu profu pe care l-ai ales sa te indrume, de aceea e pus acolo, nu e datoria ta sa stai sa te gandesti, el trebuie sa-ti propuna mai multe teme de proiect din care tu sa-ti alegi una convenabila tie. nu stiu daca netul te poate ajuta, trebuie sa vii si tu cu partea ta practica, poate doar partea stiintifica s-o iei dupa net, desi tot ce este pe internet sunt niste aberatii, cauta prin carti de specialitate, prin carti de engleza, ei sunt la zi cu tot, chiar daca o sa trebuiasca sa treduci cateva pagini, o sa fie pe meritul tau, o sa iei si o nota buna. si nu uita de bibliografie, sa scrii toate cartile pe care le folosesti.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate îţi este de folos: www.lucraridelicenta.ro
Multă baftă.
pa, pa.