| demonxyz a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu un like? http://www.facebook.com/....../photo.php mersi:*

Răspuns Câştigător
| AAMTeq a răspuns:

Ti-am dat de pe "Colors "puppy dog eyes
Fundaa puppy dog eyes?

4 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Cerşetoare. Mai sunteţi mulţi?

| demonxyz explică (pentru Woodenpints91):

Nu ii vad rostul postarii tale la intrebarea mea! dar inteleg uneori plictiseala te face sa scrii lucruri fara rost.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru demonxyz):

Ţi-am spus că eşti cerşetoate pentru că înerci să faci lumea sa-ţi dea like-uri moca.

| demonxyz explică (pentru Woodenpints91):

Si ce ai vrea sa platesc pentru like-uri?raised eyebrows da like daca le place, daca nu >nu.winking mersi pentru explicatie