| gabriel_2031 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa deblochez un cont facebook? imi cere sa rasp la o intrebare ...pe ce strada am locuit cind aveam nu stiu citi ani...si nu mai stiu ce raspuns am dat cind mi-am facut contul.

3 răspunsuri:
| michelle2221 a răspuns:

Daca ai facebook, inseamna ca ai si yahoo. Du-te pe yahoo la primul e-mail trimis de facebook cu parola si alte chestii si acolo ai parola. Daca nu la-i sters big grin...

| gabriel_2031 explică:

Nu pot sa mai intru pe facebook meu imi cere sa raspund la o intrebare de siguranta si nu mai stiu ce am rasp cind mi-am facut facebook... poti sa ma ajuti?

| gabriel_2031 explică:

Am yahoo si am si mailu trim de facebook...dar tot imi cere sa rasp la o intrebare de siguranta, si nu mai stiu ce rasp am dat...